شرکت پایا سیستم سروش


شرکت پایا سیستم سروش با ارائه راهکارهاي نوين در صنعت هوايي و گردشگري در حوزه فناوري اطلاعات در سال 1396 تاسيس شد. پایا سیستم با تمرکز بر شناخت مشکلات و کاستي‌هاي موجود در صنعت هوايي و گردشگري، اقدام به تحليل و توليد نرم‌افزارهاي جديد و منحصر به ‌فردي جهت تسهيل کار خطوط هوايي و دفاتر خدمات مسافرتي در بخش هاي مختلف نموده است. پایا سیستم بر آن است تا با تکيه بر شايستگي‌ها و نيروي انساني متخصص خود، در زمينه‌ي طراحي و توليد نرم‌افزارهاي تخصصي از لحاظ کيفيت، حجم فروش، پشتيباني محصولات و رضايت مشتريان، پيشرو باشد و گامي نو در جهت پيشبرد اهداف صنعت هواپيمايي و گردشگري کشور بردارد.

پایا سیستم سروش

اهداف پایا سیستم سروش

طراحی، تولید و توسعه سیستم های تسهیلگر فرایندهای پیچیده صنعت گردشگری و هواپیمایی

ایجاد بستر نرم افزاری جهت پیش بینی و مدیریت تقاضا

طراحی سیستم های مرتبط با قیمت گذاری خدمات هوایی و گردشگری

ما برآنيم تا در حوزه هاي تخصصي محدودتري فعالیت نماییم اما کيفيت محصولات و خدماتمان در اين حوزه ها به گونه اي باشد که مشتري را شگفت زده نموده و وي را به وجد آورد.

و دیگر ...

در راستای بهبود مدیریت فعالیت هر مجموعه، گروه نرم افزاری پایا سیستم، سرویس های کاربردی در حوزه ی اتوماسیون اداری، حسابداری تحت وب و مدیریت درخواست ها را طراحی و در اختیار مشتریان قرار داده است. استرداد آنلاین بلیط، طراحی قالب اختصاصی، یکپارچگی، سازگاری با دستگاه ها و پلت فرم های مختلف، امنیت و قابلیت اعتماد بالا بخشی از خدمات و ویژگی های سیستم جامع گردشگری پایا سیستم می باشند. گروه نرم افزاری پایا سیستم در جهت تولید و طراحی سیستم های کاملا بی نقص و جامع گردشگری گام برداشته و با قدرت تمام به راه خود ادامه میدهد.


تمام حقوق این وب سایت متعلق به فناوری اطلاعات پایا سیستم سروش می باشد